בנייה וקידום אתרים

בנייה וקידום אתרים

בנייה וקידום אתרים- הכרחי לעסק שלך

היום לכל עסק חייב להיות אתר אינטרנט המשווק את עצמו ומהווה כרטיס הביקור שלו. אך, כדי להגיע ללקוחות פוטנציאלים רבים יש להשקיע גם בקידום אתרים

כל עסק שמחשיב את עצמו ושואף להתרחב ולהגיע לקהל לקוחות משמעותי צריך בימינו להיות בעל נוכחות ברחבי האינטרנט. הדרכים לנוכחות זו מגוונות- בניית אתר אינטרנט, פרסום ברשתות החברתיות, פרסום וגם קידום בגוגל וכן פרסום באתרי חדשות ומידע שונים.

סוגי הפרסום השונים אכן מהווים נתח נכבד מפעילות עסקית ושיווקית, אך בגולת הכותרת נמצא אתר האינטרנט של העסק. אתר האינטרנט מהווה מעין כרטיס ביקור או תעודת זהות של העסק. בניית אתר מעוצב היטב, נהיר וקריא, ימשוך את הלקוח לבחון את השירותים הניתנים בו וכן ישדר את המסר של מקצועיות ורצינות עסקית.

בניית אתרים המשדרים מקצועיות- איך מגיעים לזה?

בימינו, כל אחד יכול לבנות אתר. ברחבי הרשת מוצעות עשרות אפשרויות לבניית אתר חינמי בשיטת ‘עשה זאת בעצמך’. נשמע מפתה ולכאורה- למה לא? היתרון העיקרי בסוג אתר כזה הוא ברור- חיסכון כלכלי. אך מצד שני, אתר חינמי כולל פעמים רבות פרסומות לא רצויות, שליטה מוגבלת בעיצוב האתר, הגבלה בכתיבת תוכן, וכן צורך בתחזוק תמידי שלא תמיד מתבצע.

משום כך, אתר חינמי עלול להוביל להתרשמות שלילית של הלקוח. כדי למנוע זאת ישנם חברות המציעות שירות של בניית אתר מותאם לפי צורך הלקוח. השירותים המוצעים הם מגוונים- מכתיבת תוכן רלוונטי, מיתוג העסק, עיצוב האתר ותחזוק תמידי של עדכונים בעסק.

יתכן שהאתר מעוצב להפליא ומשדר מקצועיות אך- לקוחות פוטנציאלים לא ידעו על קיומו. לשם כך יש לבצע קידום אתרים כדי שיגיע למיקום גבוה במנוע החיפוש.

לא משנה באיזה דרך החלטת לבנות את האתר שלך- בעזרת חברה לבניית אתרים, דרך גרפיקאי, אתר חינמי, או דרך חבר ש’מבין בדברים האלה’- הדבר החשוב ביותר הוא ‘קידום אתרים’.

קידום אתרים נועד לסייע לאתר שלך להגיע למיקום גבוה בתוצאות של מנועי החיפוש. למנועי החיפוש יש מספר פרמטרים על מנת לקדם אתר מסוים. למשל, פרמטר מרכזי במנוע החיפוש הוא- כמות התכנים המוכנסים לאתר באופן תדיר. כתיבת התכנים צריכה להיעשות בצורה חכמה הכוללת את המילים המרכזיות המכוונות אל האתר. אתר אשר מציג תכנים ומידע איכותי יוצר חשיפה וקידום האתר שלו ליותר ויותר לקוחות.

קידום אתרים נעשה בדרך כלל על ידי חברה המתמחה בתחום, המצליחה להביא תוצאות טובות בקידום האתר.