הכל על בניית אתרי וורדפרס מקודמים

הכל על בניית אתרי וורדפרס מקודמים

מה כדאי לדעת בנושא בניית אתרי וורדפרס מקודמים? נתחיל בהסבר קצר על מערכת וורדפרס.

וורדפרס זו המערכת המוכרת והטובה ביותר כיום לבניית אתרים (השימוש חופשי ובחינם). המערכת של וורדפרס בנויה באופן כזה שבעצם המשתמש בונה את האתר שלו על בסיס תבנית עיצוב לאתר שמוכנה מראש, עליה הוא מעדכן תכנים, תמונות, סרטונים, ומוסיף תוספים שונים. יש הרבה מאוד תבניות לבחור מבניהן, ומרגע זה ועד שהאתר שלכם מוכן סופית ובאוויר, העבודה פשוטה וקלה.

וורדפרס מהווה אפשרות נוחה מאוד ל כל מי שרוצה לבנות אתרי אינטרנט איכותיים, בין אם לבד או אצל בונה אתרים / חברת לבניית אתרים. בכל מצב, בניית אתר במערכת וורדפרס חוסכת עלויות באופן משמעותי.

אין צורך בניסיון קודם בתחום או ברקע של עבודה עם מערכת וורדפרס.

בניית אתר וורפרס על תבנית מעוצבת מראש

אם כן, בניית אתרי וורדפרס מקודמים מתחילה בבחירת תבנית עיצוב. התבניות המעוצבות של וורדפרס הן תבניות מוכנות לאתרים. יש תבניות שהשימוש בהן הוא בחינם ויש תבניות פרמיום – שהן בתשלום.

הקונספט הזה חוסך הרבה זמן ולא מעט כאב ראש עבור מי שמקים את האתר, אם זה אתם או אם זה גורם מקצועי. כל שנדרש זה לבחור בתבנית העיצוב המתאימה לאתר שלכם, לבצע בה עריכוה, שינויים והתאמות לפי טעמכם האישי – לא חובה, רק אם אתם רוצים בכך. לאחר מכן, אתם צריכים לעדכן תוכן באתר שלכם. כאן מדובר בנקודה חשובה מאוד לטובת קידום. בסופו של דבר, האתר שלכם יעלה גבוה יותר בתוצאות בגוגל, רק במידה והוא יהיה איכותי בעיניו, ורלוונטי עבור הגולשים.  מה שצריך לעשות זה לבחור תבנית עיצוב מתאימה – כאן המקום לציין שניתן גם לבצע שינויים והתאמות בתבנית העיצוב אם תרצו. תוכלו להוסיף תוכן כתוב, לשנות סט צבעים, לבחור תמונה או גרפיקה לרקע, להוסיף הנפשות, להעלות תמונות, לבחור פונטים וכן הלאה.

השינויים שתבצעו יעשו על גבי התבנית הבסיסית בה בחרתם, העיצוב של התבנית יתווה את המערך הפונקציונאלי והוויזואלי של האתר שלכם.

מכיוון שכל העבודה נעשית על תבנית מוכנה ללא צורך בכתיבת קוד, הזמן וההשקעה הנדרשים מתקצרים משמעותית.

בניית אתר וורדפרס – יתרונות

בניית אתרים עם וורדפרס יש 3 יתרונות חשובים מאוד על פני האפשרויות האחרות בתחום:

  1. אין סיבוכים – עם וורדפרס מדלגים על העבודה הטכנית שכרוכה בבניית אתר, וחוסכים לא מעט זמן וכסף.
  2. תבניות הוורדפרס הן מאוד גכמישות ומאפשרות התאמת שפה, התאמת תצורה וכן הלאה. כל אתרי הוורדפרס הם רספונסיביים ומותאמים למסכי מחשב שונים, לטאבלטים ולסמארטפונים.
  3. גם אם אתם חסרי מושג בתחום בניית אתרים, עדיין תוכלו לבנות אתר שיהיה לא פחות ממדהים, לגמרי לבדכם (או מקס’ עם קצת עזרה מגורם מקצועי).