עיצוב פולדר עסקי וחשיבותו למיתוג העסק שלכם

עיצוב פולדר עסקי

עיצוב פולדר עסקי

עיצוב פולדר עסקי הוא אמצעי שיווקי מצוין. הוא כרטיס ביקור מפורט ומשודרג. הוא חלון הראווה של העסק שלכם. הוא מכיל את המידע החשוב והרלוונטי על העסק. הוא מהווה, הלכה למעשה, את תעודת הזהות של העסק. השקעת משאבים לצורך עיצוב פולדר עסקי היא חלק בלתי נפרד מהתשומות בעסק. היא הוצאה הנדרשת לצורך הכנסה. התועלת הוודאית שתצמח לכם מהפולדר מצדיקה את ההשקעה בו. ביחס עלות-תועלת ספק אם יש מוצר חשוב, חיוני ומשתלם כמוהו.

מה מאפשר עיצוב פולדר מבחינת העסק, תשאלו. אז ככה – ראשית לייצר מוצר המשווק וממתג את העסק שלכם. הוא אמצעי מצוין שניתן ומומלץ לעשות בו שימוש על ידי אנשי השיווק של העסק בתערוכות, בירידים, בימי עיון, בפגישה עם אנשים המגלים עניין. כל העסק שלכם בכריכה רכה. מוצר פשוט, קל לנשיאה, מצוי בהישג יד בכל מקום.

מדוע חשוב פולדר עסקי בדפוס?

עיצוב פולדר עסקי מאפשר לבעל עסק להנגיש ולזמן מידע על אודותיו. ניתן לפרט בו את תחומי העיסוק, את עלויות המוצרים השונים, את דרכי ההתקשרות, חוות דעת והמלצות, פירוט היתרונות  ( היחסיים והמוחלטים) והתועלות, ייחודו של המוצר שלכם. העיצוב אינו מהוה רק את החזות, את המעטפת; הוא חלק בלתי נפרד מזהות העסק, מחזונו, מערכי הליבה שלו, מייחודו, מבידולו ובעיקר- ממיתוגו.

עיצוב פולדר עסקי מקצועי, עם לוגו וסלוגן, ברזולוציית צבע איכותית ביותר, מאפשר להוסיף דפים לקראת אירועים מסוימים, לצרף חומרים נלווים לעסק שלכם, ובעיקר- הוא מעיד על היכולות, על הרצינות, על המקצועיות. הקפדה על גימור מלוטש מחסקת ומעצימה את הרושם שעשוי לקוח לקבל עליכם- המספקים מוצר או שירות.

עיצוב פולדר עסקי למיתוג מיטבי של העסק

מיתוג מאפשר לכם לבלוט מעל המתחרים. למיתוג יש השפעה עצומה הפועלת, באופן מודע כמו גם בתת מודע, על החלטות אנשים ובחירותיהם. במקביל לקיומו של אתר אינטרנט מעוצב היטב אף הוא, חשוב שיהיה לכם גם פולדר כמוצר דפוס שניתן למישוש. לא בכל מקום נוח להשתמש במחשב או בטלפון כדי להתוודע אל העסק שלכם. לא בכל מקום זה אפשרי.  קל ופשוט יותר לעיין בפולדר כדי להתעדכן, לרענן מידע, להיזכר בפרט שנשכח  מאשר לפתוח אתר ולהמתין להעלאת התוכן.

פולדר מושקע  ומרשים מדבר בעד העסק שלכם. הוא מייתר את הצורך להוסיף מידע או הסברים. כאשר הוא מכיל את כל המידע שעשוי לעניין לקוח בכלל ולקוח פוטנציאלי בפרט, נעשית העבודה של המשווקים שלכם קלה ופשוטה יותר. הכל כתוב. הכל נראה. הכל מוסבר. הכל גלוי.

אשר על כן, אם אתם נערכים לחשיפה מושכלת של העסק שלכם ומתכננים לשווק אותו, חשוב לייחד ולהקצות משאבים להפקרת פולדר עסקי מושקע ומעוצב. בכל מקרה, תמיד ניתן לעדכן, לרענן, לחדש, להעשיר ולגוון את החומרים שבתוכו. אל תהססו אף לרגע. זה הזמן להתקשר עם בעלי מקצוע ליצירת עיצוב פולדר עסקי.