פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב- כלי חזק לפרסום העסק שלכם

הפרסום ביוטיוב, תפס תאוצה לפרסום חדשני, יעיל ואמין המאפשר לכם לקדם את הסרטון שלכם ולהצגתו בפני הצופים

אחד הכלים הנפוצים ביותר באינטרנט, הוא היוטיוב. היוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו אחרי גוגל. נראה שרובה של התקשורת האינטרנטית היא תקשורת כתובה וחזותית, אך סרטונים באינטרנט הן דבר נפוץ וזהו כלי חזק להעברת מסרים.

לקוחות פוטנציאלים מחפשים ביטויוב שיטות, הדרכות או עצות אשר ניתנות בסרטונים קצרים. הסרטונים ברובם הם קצרים, עניינים ומעבירים את המסר בברור ובמידיות.

מדוע לפרסם ביוטיוב?

לעיתים, לקוח אשר מעוניין להרחיב את ידיעותיו עבור תחום מסוים מבלי לבזבז את זמנו, יעדיף בדרך כלל לחפש ביטויוב את ההדרכה ולחסוך לעצמו את ההתמודדות עם התקשורת הכתובה רבת-המלל. באמצעות הסרטונים, נוכל לקשר את הלקוח אל האתר או השירות אותו אנו מציעים.

בניגוד אולי מה שנהוג לחשוב, העברת ידע אל הציבור וחשיפת טכניקות שונות, אינה מחלישה את נותן השירות אלא מעצימה את כוחו ונותן לו מעמד כבעל ידע ומקצועי. בעזרת הסרטון, תוכלו להעביר אל הלקוח את המסר אותו תרצו להעביר ולקשר אותו אל השירות שלכם. לאחר שהלקוח ראה את הסרטון, הוא יכול ללחוץ בקליק אחד ולעבור אל האתר לקבל את השירות אותו הוא צריך.

הפרסום ביוטיוב, מציג ללקוחות הפוטנציאלים, את הסרטונים אשר מציגים את העסק שלכם, את ההדרכה שלכם או את השירות אותו אתם נותנים.

אם אתם בעלי עסק או נותני שירות אשר יש לכם מה להציע ללקוחות, ניתן ליצור סרטון בו תקיימו הדרכה, הסבר, ייעוץ וכו’ שבו תופיעו מציגים את הדברים. הסרטון משדר אמינות, שקיפות וניתן לראות את המקצועיות והידע הנרחב שלכם. את הקלטת הסרטונים, לא קשה לבצע, בעזרת מצלמת וידאו פשוטה או אפילו באמצעות הסמארטפון ניתן לצלם אותו ותוך מספר דקות יש בידכם כלי חזק לפרסום העסק שלכם.

חשוב להקפיד על איכות גבוהה של צילום, חדר נקי ודיבור ברור ומקצועי, שכן זהו הרושם הראשוני של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

פרסום ביוטיוב, ניתן לעשות באמצעות פרסום אורגני או באמצעות קישור ממומן אשר יוצמד באמצעות מילות מפתח, הקשר או נתונים סטטיסטיים אשר נמצאים בידי גוגל. באמצעות מיקוד זה, יופיעו הסרטונים שלכם לצד התוצאות של מנוע החיפוש.