פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק- פרסום ממוקד ואפקטיבי

הפרסום בפייסבוק, הינו פרסום מקורי ויצירתי לחשיפה ממוקדת ויעילה לקהל לקוחותיכם.

כל חברה או עסק, לאחר שהקימו את אתר הבית שלהם, פותחים דף פייסבוק עסקי על מנת ליצור קהל לקוחות ולאפשר את הקשר הרצוף עמם.

בפרסום בפייסבוק, אנו משתמשים בכלי בעל עוצמה רבה אשר יוצר מאגר של לקוחות פוטנציאלים, אשר אליהם ניתן לשלוח קישורים ולשתף במבצעים ובהנחות

הפייסבוק, הרשת החברתית המוכרת והגדולה ביותר, הינה רשת חברתית בה כל משתמש יכול לפתוח דף אישי ולהיות מקושר לחברים או ארגונים, לשתף אותם בתמונות או בפרסומים ולראות מה הם משתפים. השיתופים בפייסבוק נחשבים כאמינים משום שהם שותפו בידי החברים אותם בחרנו. בישראל ישנם למעלה מ-3 מיליון משתמשים רשומים בפייסבוק, וזמן השהייה בפייסבוק וברשתות החברתיות גבוה מכל אתר אחר.

פתיחת דף עסקי בפייסבוק

כל אדם יכול לפתוח דף בפייסבוק בו הוא מציג תמונות או סטטוסים אישיים. לארגונים או חברות ישנה אפשרות ליצור ‘דף עסקי’, בו הם יכולים לשתף בנעשה בארגון. הקמת דף חברים בפייסבוק, יוצר בעצם מאגר של לקוחות פוטנציאלים, אשר אליהם ניתן לשלוח הודעות, לשתף בתמונות, לשלוח קישורים, להציג מבצעים או הנחות ועוד. כאשר עסק או חברה מפרסמים מוצר והלקוח מרוצה, בלחיצת כפתור הוא משתף את החברה בדף הפייסבוק הפרטי שלו, ומכאן זה מתגלגל ללקוחות רבים. כך כמות הלקוחות הפוטנציאלים מתרבים והפרסום בפייסבוק משתלם.

פתיחת דף עסקי, אינה דורשת השקעה כספית אך נדרשת השקעה רבה, תחזוקה ופרסום תמידי, מקצועיות ואיכות גבוהה. כדאי לשמור על רמה גבוהה של תכנים ומבצעים מיוחדים על מנת לשמור על הלקוחות הפוטנציאלים.

פרסום בפייסבוק באמצעות קידום ממומן

בפייסבוק, ישנה אפשרות להגיע אל קהל הלקוחות לפי פילוח גיל, מגדר, השכלה, מקום עבודה ועוד. מה שתורם לפרסום ממוקד ואפקטיבי. התשלום מתבצע עבור כל הקלקלה על המודעה ולא על עצם הופעתה. המודעה מפנה את הגולש ל’דף נחיתה’ אשר בו ישאיר הלקוח פרטים ליצירת קשר.