קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט

להיום שם בשבילך הלקוח כשהוא רוצה לקנות

קידום אתרים באינטרנט יותר נקודות מפגש בינך לבין הלקוח, ברגע הכי קריטי- כאשר הלקוח זקוק לשירותי העסק שלך. כל לקוח המחפש מוצר או שירות מסוים, לא ישב לקרוא מודעות פרסום אלא יקיש בפשטות בגוגל את מה שהוא צריך.

 

כדי להיות נוכח בנקודת המפגש הזו, עליך להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, על ידי ביצוע קידום אתרים באינטרנט. אם תופיע בעמוד הראשון, סביר להניח שהלקוח יכנס לאתר שלך, יקרא על השירות- ואם אתה עונה על הדרישות שלו- ירכוש ממך ולא מאחרים.

איך לבצע קידום אתרים באינטרנט?

גוגל מבצעת התאמה בין מילות החיפוש שהקיש הלקוח, לבין התוכן באתרים שלך. ככל האתר שלך יורכב מטקסטים המכילים יותר ויותר מילות חיפוש רלוונטיות, יתבצע אוטומטית קידום אתרים באינטרנט לאתר שלך, משום שהוא יזוהה כבעל רלוונטיות רבה.

מילות החיפוש שצריכות להופיע באתר צריכות להיות פשוטות, ברורות וקצרות. אם אתה הייתה זקוק לשירותי אינסטלטור בבאר שבע , לא היית מחפש “שרברב לתיקון האסלה” בגוגל ,אלא בפשטות א,אינסטלטור בבאר שבע”, כדי לקבל תוצאות רלוונטיות. כך גם האתר שלך צריך להכיל מילות חיפוש שבפועל משתמשים בהם, ולא שפה פיוטיות וגבוהה מדי.

בנוסף, יש לוודא כי מילות החיפוש אכן רלוונטיות ומספקות תוכן אמיתי ללקוח. גם אם בעמוד שלם יהיה כתוב באתר “אינסטלטור בבאר שבע, ולא עוד שום מילה אחרת, לאתר זה לא יתבצע קידום אתרים באינטרנט, משום שאינו מספק שום מידע ללקוח ואינו רלוונטי. להיפך, גוגל מסמנת אתרים אלו כבלתי מועילים ומסיטה אותם לעמודים האחרונים של תוצאות החיפוש.

 

עוד דרך להרוויח קידום אתרים באינטרנט בצורה חינמית, היא להשקיע במבנה האתר. האתר שלך צריך להיות מחולק לעמודים ולקטגוריות ברורות, ולא לכלול אינספור קישורים בין עמודי האתר. קישורים רלוונטיים המובילים למידע נוסף באתרים אחרים מאוד מומלצים, ומעלים את האתר בתוצאות החיפוש. ניתן להרוויח קדום אתרים באינטרנט על ידי הוצאות קישורים מאתר שלך לאתרים רלוונטיים אחרים, ולקשר אתרים רלוונטיים לאתר שלך.

 

קידום אתרים באינטרנט זו הדרך שלך להשיג פרסום ממוקד שבאמת עובד. במקום להשקיע בפלאיירים ובפרסומות- השקע בקידום אתרים באינטרנט, ותיצור מפגש עם לקוחות שבאמת צריכים את השירות שאתה מציע.