קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

גוגל, קדמי אותי!

 

גוגל זהו מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם, אין על כך עוררין. מי מחליט אלו תוצאות יהיו ראשונות בעמודי החיפוש? גוגל, כמובן. לפי מה מחליטה גוגל אלו אתרים להציג ראשונים?

 

גוגל אחראית על מיון תוצאות החיפוש לפי רלוונטיות שלהם לשאילתת החיפוש. זו בעצם הגדולה של גוגל, שחוסכת לנו מעבר בין עשרות ומאות תוצאות חיפוש ומציגה בהתחלה את התוצאות הרלוונטיות ביותר. כך שאם חיפשתם שמלה ברמת גן, תקבלו חנויות של שמלות ברמת גן בתוצאות הראשונות, ורק בסוף יוצגו לכם אתרים המזכירים במקרה את צמד המילים שמלה ברמת גן.

 

קידום אתרים בגוגל

כדי שגוגל תקדם את האתר שלך לתוצאות הראשונות יש צורך בעבודה קבועה ומתמשכת. הפירות יגיעו רק לאחר כמה חודשי עבודה, ולא בצורה מיידית האתר שלך יוקפץ לעמוד הראשון בגוגל. מנגד, כאשר תגיע לתוצאות הראשונות יגיעו גם לקוחות רבים וחדשים, שרק עתה נחשפים לשירותי העסק שלך.

קידום אתרים בגוגל מתבצע לפי סריקה של האתר שלך על ידי רובוטים של גוגל. יש מעל 200 פרמטרים שמחלטים האם האתר שלך רלוונטי למילת החיפוש שהוקשה או לא. במידה וכן- האתר יוצג. ככל שהאתר יהיה רלוונטי יותר לפי החישוב של גוגל, יתבצע קידום אתרי בגוגל לאתר שלך והאתר יופיע בין התוצאות הראשונות במדורי החיפוש.

גוגל מקדמת אתרים שמעניקים תועלת ללקוח. לכן, יש צורך להפוך את האתר שלך לכזה. מבחינת הטקסט באתר, חשוב שהאתר שלך יכיל תוכן מקורי, הנותן ללקוח ערך מוסך. העתקה של אחד המאמרים או חזרה על אותו תיאור מוצר בכל פריט בחנות- תיצור אתר משעמם, שלא ירוויח קידום אתרים בגוגל.

מבנה האתר חשוב מאוד, ויתבצע קידום אתרים בגוגל לאתרים הבנויים בצורה פשוטה ונוחה. אתרי פלאש, למרות המגניבות והעניין שבהם בעלי שלושה חסרונות- הם לא נפתחים בכל מחשב, לא עולים כאשר חיבור האינטרנט איטי, והם לא מקבלים קידום אתרים בגוגל על ידי גוגל, משום שגוגל עוד לא למדה לנתח סרטוני פלאש שונים אלא רק טקסט ומבנה.

 

כדי להרוויח קידום אתרים בגוגל עליך להפוך את האתר שלך למביא תועלת בעבור הלקוח. מאמרי תוכן, קישורים שפועלים ומבנה נגיש יעשו את העבודה.