קידום באינטרנט

קידום באינטרנט

הדרך לקדם את האתר שלך באינטרנט, ולהגיע למקסימום לקוחות דרך הרשת.

אתרי אינטרנט רבים , המציעים שירותים ומכירות מצויים ברשת. כדי להגביר את זרם הפניות לאתר העסק שלך, יש ללמוד את דרכי קידום האתר שלך באינטרנט.

 

אחד האמצעים העיקריים היום לקידום מכירות של עסקים ושירותים, הוא מרחב הרשת האינטרנטית.

לעסקים ונותני שירות רבים מקימים אתר שיווקי באינטרנט.

חשוב לדעת שהקמת האתר היא רק שלב ראשון בקידום המכירות ברשת. כדי שהלקוחות יגיעו דווקא אל האתר שלך ויזמינו ממך את השירות ולא מהמתחרים.

לקוחות רבים פונים לחפש שירות לו הם זקוקים דווקא באינטרנט, בשל מהירות הגעת התוצאות, וכן מכיוון שבאינטרנט לא קיימים מוכרנים הלוחצים עליהם לבצע רכישה.

דבר מרכזי בתהליך קידום האתר הוא מציאת מילות החיפוש מרכזיות, אותם יכתוב הלקוח באתרי החיפוש (כגון גוגל), שיקפיצו את האתר שלך לתוצאות החיפוש.

העיקר בתהליך קידום האתר באינטרנט, הוא שהלקוח יגיע במהירות לדף או לאתר שיספקו לו את מירב המידע על השירות שהוא צריך , הכולל בתוכן את מילות החיפוש ודרך יצירת הקשר עם נותן השירות.

יש לשים לב שבתוכן האתר מצויות מילות המפתח המרכזיות, שאותן יקישו הלקוחות המחפשים שירות מסוים. על מילות המפתח להיות מוזכרות בנוסף בתוכן המודעות העולות בתוצאות החיפוש הראשוני.

דוגמא:

מילות החיפוש אותן מקיש הלקוח: תיקון מחשבים אזור מודיעין .

תוצאות : יוסי כהן תיקון ושירות מחשבים במודיעין.

תוכן האתר-שלום, אני יוסי כהן ואני מתמחה בתיקון מחשבים במודיעין והסביבה.

 

ישנן שיטות תשלום שונות לפרסום וקידום האתר באתרי החיפוש:

א.      תשלום לפי הקלקה- בעל העסק משלם לפי מספר כניסות לאתר שלו.

ב.      תשלום לפי כמות הופעות אתר העסק שלך בתוצאות החיפושים.

ג.       תשלום על פי פניות ויצירת קשר של לקוחות עם העסק.

חשוב לפנות לחברה מקצועית המומחית בקידום אתרים באינטרנט, חברה כזו מכירה את שפת השיווק והפרסום במנוע החיפוש ובאתרי פרסום שונים. תבדוק ותיעל את אתר האינטרנט שלך לפי מילות חיפוש שיתאימו לקהל הלקוחות המחפשים את השירות. לעסקים שלא קיים אתר, חברות קידום אתרים יסיעו בהקמת אתר ובקידומו.