שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק, חשיפה משמעותית לעסק שלך.

 

שלושה וחצי מיליון ישראלים, חברים ברשת החברתית המוכרת פייסבוק. רבים מהם וודאי יכולים להיות לקוחות שלך. בעל עסק, אתה חייב להיות שם, עם דף עסק מעודכן, דף אוהדים תומך,

ולקוחות רבים המצויים בקשר עם העסק שלך.

 

בעל עסק שהקים אתר אינטרנט, חייב לפרסם את אתרו במרחבי הרשת. ישנן שיטות שונות, ודרושה השקעה לאורך זמן כדי להגיע לזרימת לקוחות מתמשכת.

מרחבים מרכזיים ברשת האינטרנט, הן הרשתות החברתיות, והרשת החברתית המרכזית ובולטת היא רשת הפייסבוק. שימוש במרחבים אלה לפרסום בית העסק או השירות יקרב אליך הרבה לקוחות המחפשים את השירות שדווקא אתה מציע.

 

לקוחות רבים ,מגיעים לדף העסק, בעקבות המלצה של חבר או קרוב משפחה הנחשף לדף העסק או לשירות עצמו. הלקוחות סומכים על ההמלצה ורגועים יותר בביצוע הרכישה או ההזמנה.

פרסום העסק בפייסבוק מתבצע בעיקרו על ידי הקמת דף עסק, והפצתו על ידי חברים בדף, שהם לקוחות הממליצים על העסק. בשפה של הרשת החברתית זה נקרא דף אוהדים. בנוסף הם כמובן מקבלים עדכונים ישירים של דף העסק, לדף הפייסבוק שלהם.

לקוחות יזרמו אל דף העסק שלכם באמצעות מספר דרכים.

א. חיפוש במנועי חיפוש כגון גוגל ,בתחום בו מתמחה העסק, יעלה בתוצאות את דף העסק שלכם.

ב. לקוחות מחפשים קשר ישיר עם העסק ונותן השירות, הקשר החברתי בפייסבוק מספק ללקוחות תחושה זו.

ג. ללקוחות אפשריים רבים קיים דף פייסבוק, הפעילות שלהם בדף יכולה להגיע למס’ שעות ביום, וכך הם נחשפים שוב ושוב לדף העסק של השירותים להם הם זקוקים.

ד. לקוחות רבים מאד, מגיעים לדף העסק, מתוך המלצה של חבר או קרוב משפחה הנחשף לדף העסק או לשירות עצמו. הלקוחות סומכים על ההמלצה ורגועים יותר בביצוע הרכישה או ההזמנה.

ה. פניה האישית דרך דף הפייסבוק ללקוח נותנת לו הרגשה טובה, של שירות אישי וממוקד, תחושה זו תביא את הלקוח אף להמליץ לחברים שלו ברשת הפייסבוק, להיכנס לדף העסק ולהזמין שירות או מוצר.

בעל עסק ,עליך לזכור. אלפי לקוחות פוטנציאלים גולשים ברשת החברתית- פייסבוק בכל שעה ביממה. העסק שלך רוצה את הלקוחות האלה.